Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Categories
ta: வகைகள்
