Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار
