Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Type
vi: Kiểu

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Label
vi: Nhãn

en: Score
vi: Điểm

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Themes
vi: Sắc thái
