Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Categories
af: Kategorieë

en: Score
af: Punt

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Themes
af: Temas
