Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Label
ast: Etiqueta

en: Topics
ast: Asuntos
