Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Score
az: Hesab

en: Topics
az: Mövzular

en: Themes
az: Mövzular

en: Entities
az: Entitilər
