Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Categories
cs: Kategorie

en: Label
cs: Popisek

en: Score
cs: Skóre

en: Topics
cs: Témata

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Entities
cs: Entity
