Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Categories
cy: Categorïau

en: Score
cy: Sgôr

en: Topics
cy: Testunau

en: Themes
cy: Themâu
