Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Categories
da: Kategorier

en: Label
da: Etiket

en: Score
da: Karakter

en: API Key
da: API-nøgle

en: Topics
da: Emner

en: Themes
da: Temaer
