Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Label
el: Ετικέτα

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Topics
el: Θέματα

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Entities
el: Οντότητες
