Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Label
fi: Tunnus

en: Score
fi: Tulos

en: Topics
fi: Aiheet

en: Themes
fi: Teemat

en: Entities
fi: Entiteetit
