Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Type
hi: प्रकार

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Categories
hi: वर्ग

en: Label
hi: लेबल

en: Score
hi: स्कोर

en: Topics
hi: विषय

en: Themes
hi: थीम ( शैली )
