Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Categories
hr: Kategorije

en: Label
hr: Oznaka

en: Score
hr: Rezultat

en: Topics
hr: Teme

en: Themes
hr: Predlošci
