Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Label
hy: Պիտակ
