Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Categories
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: Score
jv: Skor

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Themes
jv: Téma
