Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Themes
km: ស្បែក
