Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Themes
ku: ڕووکارەکان
