Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Label
my: အညွန်း
