Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ
