Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Categories
pl: Kategorie

en: Label
pl: Etykieta

en: Score
pl: Wynik

en: API Key
pl: Klucz API

en: Topics
pl: Tematy

en: Themes
pl: Skórki

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Entities
pl: Encje
