Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: Score
fa: امتیاز

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Entities
fa: موجودیت‌ها
