Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Categories
ro: Categorii

en: Label
ro: Etichetă

en: Score
ro: Scor

en: API Key
ro: Cheie API

en: Topics
ro: Subiecte

en: Themes
ro: Teme

en: Entities
ro: Entități
