Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
