Semantria Integration (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Score
sk: Skóre

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Entities
sk: Entity
