Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Categories
sl: Kategorije

en: Label
sl: Oznaka

en: Topics
sl: Tematike

en: Themes
sl: Teme
