Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Topics
ta: தலைப்புகள்

en: Themes
ta: தீம்கள்
