Semantria Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Label
ur: عنوان
