Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Other
af: Ander
