Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Other
ar: آخر

en: Global
ar: عالمي
