Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Other
ast: Otru
