Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Vocabularies
bg: Речници

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Other
bg: Други
