Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Other
bo: གཞན

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས
