Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Global
bs: Globalni
