Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Other
ca: Altres

en: 10 items
ca: 10 elements
