Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Other
cs: Jiné

en: Global
cs: Globální

en: 10 items
cs: 10 položek
