Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Other
cy: Arall

en: Global
cy: Eang

en: 10 items
cy: 10 o eitemau
