Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Other
da: Anden

en: 10 items
da: 10 elementer
