Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Other
el: Άλλο

en: Global
el: Καθολικό
