Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Other
eo: Alia
