Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Other
es: Otro(s)

en: 10 items
es: 1o elementos
