Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Other
et: Muu

en: Global
et: Globaalne

en: 10 items
et: 10 kirjet
