Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Other
eu: Bestea

en: Global
eu: Globala

en: 10 items
eu: 10 elementu
