Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Other
fa: ساير

en: Global
fa: سراسری
