Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Other
fi: Muu

en: Global
fi: Yleinen
