Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Vocabularies
is: Orðasøvn

en: User
is: Brúkari

en: All
is: Øll

en: Other
is: Annað
