Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Other
fr: Autre

en: 10 items
fr: 10 éléments
