Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Other
gl: Outro

en: 10 items
gl: 10 elementos
