Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Vocabulary
he: מילון

en: Other
he: אחר

en: Global
he: כללי
