Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Other
hr: Ostalo

en: Global
hr: Opće

en: 10 items
hr: 10 stavki
