Semi Anonymous (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Other
hu: Egyéb

en: Global
hu: Általános

en: 10 items
hu: 10 elem
